Het nieuwe scoutingseizoen gaat weer beginnen!

Op vrijdag 1 september van 19:00 tot ongeveer 21:00 uur openen we gezamenlijk het nieuwe scoutingseizoen! We beginnen om 19.00 uur met een gezamenlijk spel. Voor sommige leden is het daarna tijd om afscheid te nemen van de huidige speltak en over te vliegen naar de volgende speltak. De leiding heeft al plannen voor weer een spectaculair overvliegtoestel. Om 20.00 uur starten we met het overvliegen en zal de eerste bever het nieuwe avontuur tegemoet gaan.

Ook jij wordt om 19.00 uur in scoutfit bij blokhut Den Perekker verwacht. Kun je niet? Geef dat dan door aan je eigen speltakleiding. Ook met vragen kun je bij hen terecht. Ook jouw ouders, broertjes en zusjes zijn vanaf 20.00 uur van harte welkom bij het overvliegspektakel bij blokhut Den Perekker. De koffie en ranja staan klaar!

Stam- en kaderleden verwachten we vrijdag om 18.30 uur in de blokhut voor speluitleg.

Komt dat zien bij blokhut Den Perekker!