Installatie Bevers 2021

Zaterdag 13 november was de installatie van de bevers. Stuiter had de hulp van onze bevers nodig. Hij was namelijk verstoppertje aan het spelen met alle inwoners van Hotsjietonia. Toen liep hij tegen een boom en was hij vergeten dat hij verstoppertje aan het spelen was. De figuren waren dus nog altijd verstopt. Aan de bevers de taak om de figuren (in de vorm van kaartjes) te vinden en de vragen die daarop stonden te beantwoorden. Voor elk goed antwoord kregen ze een letter waarmee ze uiteindelijk het woord installatie konden vormen. Daarnaast waren er nog een aantal opdrachten die bevers samen met de ouders moesten uitvoeren. Ze moesten een driepoot maken en houtsprokkelen om (met nat hout) een vuurtje te stoken met maar 1 lucifer (en het lukte nog ook). Aan het einde was er natuurlijk ook nog het snoephappen en het officiële gedeelte waarbij de bevers voor het eerst hun blouse aan kregen. Stuiter was dankbaar voor de hulp en ook de leiding is natuurlijk erg trots op de nieuwe lichting bevers.

Foto gallerij

Bekijk de hele foto set op Flickr